nonmatrixtheology ([personal profile] nonmatrixtheology) wrote2020-08-10 02:52 pm

Промежуточные итоги Лукостана

Итак Лука первую атаку отбил.
Вот тут Аркаша все правильно разрисовал.
От себя добавлю лишь следующее:

1. На улицы вышло мало народу, почти все из них - это молодые бездельники. Что как-бы говорит, что всенародного возмущения Лукой нет.
2. Удар был рассредоточен. Нужно было всех загнать в Минск и там делать баррикады. Толку что полицаи в провинции отступили - они все правильно делали, ведь провинция ничего не решает. Побуянили и разошлись. А в Минске кремлемайдаунам дали по зубам.
3. Все так случилось не потому, что оппозиция дураки и не знает элементарных технологий цветных революций. А потом что так и задумывалось. Все эти акции на улицах управляются кремлевскими провокаторами, и им дали команду пока лишь подергать Луку за усы, не более.
4. Вся эта шняга в Белоруссии это просто новый этап принуждения Луки к слиянию с Пу. Дернут за усы, а потом пойдут на переговоры. Переговоры продвинутся недостаточно - опять дернут. Еще раз повторяю - вся эта шняга - кремлевский хоровод по поглощению Синеокой. Те кто этого не видят и не понимают либо дебилы, либо сознательные союзники Кремля. 

[identity profile] david-koval9.livejournal.com 2020-08-10 07:09 pm (UTC)(link)
Авторитарні режими вік яких йде на десятиліття не потребують ніякої цивільної підтримки. При існуванні військових(силових) кланів влада на вулиці представляється силовиками(це і є виборці, чи не так?), а заклик до виводу виборців цивільного сектору на вулиці є демонстрацією СЛАБКОСТІ режиму. Легітимізація влади авторитарної проходить саме на виборах, це і є так звана демократія. При чому якщо вся влада зосереджена в уряді або Президенті, то інші не силові інституції "спрощуються", як наприклад спростився Інститут Парламентаризму в Білорусі(там взагалі його немає по суті).

Приклад Іран або Китай, або хоча б бідний Єгипет де врятували національний режим саме військові клани.

Ідейна проблема режиму РБ в двох моментах. По-перше, Лукашенко виглядає дещо дегенеративним для нашої епохи, це для старих совків "сильний колхозник з народу" є респектабельним, для інших це клоун.

По-друге, режим Лукашенко не є ідеологічним, це влада заради влади в широкому розумінні, там нема ані релігії класичної(приклад - Духовне керівництво в Ірані), ані релігії "громадянської" як комунізм в КНР. Це звісно і не Монархія Аравії. Тому навіть силовики тримаються скоріше на грошах та відданості "своїм"(тобто інших Інституцій влади режиму). Режим тримається лише на силі й на відносній підтримці третіх "гравців", поки РФ не нагнула економіку РБ.
Edited 2020-08-10 19:17 (UTC)

[identity profile] Андрій Данчин (from livejournal.com) 2020-08-10 08:05 pm (UTC)(link)
це ви мені написали.це все відбувається в 21 столітті у европі.і без інтернету довго не протягнеш.його виключили.ну народ значить і не потрібен. навіть свої прихильники.а якщо страйки будуть.а прихильники луки не можуть вийти самі.іх розженуть?

[identity profile] Станислав Аристов (from livejournal.com) 2020-08-11 07:51 am (UTC)(link)
Приверженцы Луки ходят строем)

[identity profile] Станислав Аристов (from livejournal.com) 2020-08-11 07:50 am (UTC)(link)
Ну да, во второй половине 20-го века термины "демократия" и "республика" потеряли свой смысл. Дегенеративный период поздней цивилизации, однако

Насчёт идеологии - у Лукашенко такой же культ "Великой Победы", что и у пуйла